Podsumowanie współpracy

Galeria projektu

1/0
CASE STUDY BANER - CTA.png
< Previous Project
Next Project >

Project Name

123K

I’m text. To update me, go to the Data Manager.

12K

I’m text. To update me, go to the Data Manager.

1,234

I’m text. To update me, go to the Data Manager.

Project Gallery

< Previous Project
Next Project >

O firmie 

Oferują rozwiązania pełnego stosu technologicznego i usług rozwoju oprogramowania w najwyższej jakości, na wszystkich istniejących platformach i urządzeniach. Wierzyą, że różnorodne doświadczenia wszystkich członków zespołu mogą usprawnić proces tworzenia treści AR VR, a każdy z członków może wnieść swój własny, kreatywny element.

Wyzwanie

Zarząd firmy nie był zadowolony z wyników kampanii marketingowej. Postanowił zwrócić się o pomoc do doświadczonej i sprawdzonej firmy doradczej.

Rozwiązanie

Stworzyliśmy efektywny proces, który doprowadził do rozpoczęcia projektu w ciągu 3 tygodni.

Zakres usług

Dzielenie się know how, narzędziami i dobrymi praktykami w zakresie nawiązywania kontaktów z nowymi leadami i zapraszania ich na spotkania podczas dużych wydarzeń branżowych, które pomogą w rozwoju biznesu.

Efekty

Zespół został wzmocniony solidnym know-how, planem, który został wsparty metodologią pracy wielu interesariuszy oraz narzędziami, które sprawiły, że cel stał się bardziej osiągalny. Kampania została zaplanowana na Q1, Q2, Q3, Q4 2020 roku. Wkrótce po kampanii pojawił się kolejny problem. Był to Koronawirus i odwołanie imprez masowych na całym świecie.

"Liczba osób, które zadeklarowały chęć spotkania się na danej wydarzeniu wzrosła o 27%.

Plany na przyszłość

Studio planuje kolejne interakcje dotyczące tej i przyszłorocznej kampanii. Jest zainteresowane współpracą w zakresie strategii content marketingowej.

+137%

Wzrost wskaźnika zaproszeń do spotkań

+78%

Wzrost wskaźnika zasięgu

89%

Wypełnienie okien w kalendarzu spotkań