top of page

Podsumowanie współpracy

Galeria projektu

CASE STUDY BANER - CTA.png
< Previous Project
Next Project >

Project Name

123K

I’m text. To update me, go to the Data Manager.

12K

I’m text. To update me, go to the Data Manager.

1,234

I’m text. To update me, go to the Data Manager.

Project Gallery

< Previous Project
Next Project >

O firmie 

Smart4Aviation jest firmą założoną w celu dostarczania internetowych i mobilnych produktów oraz usług, aby zoptymalizować, uprościć i usprawnić działalność linii lotniczych. Firma jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości, efektywnych kosztowo, najnowocześniejszych rozwiązań i procesów rozwoju.

Wyzwanie

Multidyscyplinarne zespoły Scrum do tworzenia oprogramowania swoją pracę opierały o dość heterogeniczne środowisko domenowe. W związku z tym powstał koncept poszerzenia doświadczeń zespołu o projekty z domeny poza lotniczej. Zadanie to postanowiono opracować wraz ze specjalistą w dziedzinie pozyskiwania projektów IT dla zespołów tworzenia oprogramowania.

Rozwiązanie

Zebraliśmy wymagania biznesowe dla oprogramowania, doradziliśmy w zakresie stosu technologicznego, zakresu projektu, oczekiwanego profilu partnera programistycznego. Dostarczyliśmy krótką listę firm programistycznych, które mogą pomóc w budowie oprogramowania.

Zakres usług

Dzielenie się know-how i aktualnymi uwarunkowaniami na temat polskiego rynku software house, procesu tworzenia oprogramowania z software house'em, do's i don't we współpracy. Pomoc w wymagających fazach projektu.

Efekty

Oprogramowanie platformy zostało zbudowane na czas. Dzięki tej współpracy obie firmy z powodzeniem zrealizowały swoje zadania i osiągnęły swoje cele średnioterminowe.

Plany na przyszłość

Zespół programistów stale pracuje nad rozwojem tego cyfrowego produktu.

100%

Zakontraktowanie prac zespołu developerskiego w międzynarodowy projekt > 12 miesięcy

98%

Rentowność projektu

3 tygodnie

Czas pozyskania projektu

bottom of page