top of page

Podsumowanie współpracy

Galeria projektu

CASE STUDY BANER - CTA.png
< Previous Project
Next Project >

Project Name

123K

I’m text. To update me, go to the Data Manager.

12K

I’m text. To update me, go to the Data Manager.

1,234

I’m text. To update me, go to the Data Manager.

Project Gallery

< Previous Project
Next Project >

O firmie 

Software house dostarczający wydajne, wysokiej jakości i stabilne oprogramowanie dla biznesu i branż Oil&Gas, IT i e-commerce. Doświadczeni inżynierowie tworzenia oprogramowania świadczący usługi doradcze i gotowi do realizowania ambitnych zadań zmierzających i dostarczania rozwiązań web i mobile.

Wyzwanie

Rosnąca niepewność o możliwość pozyskania nowych projektów do realizacji podważała dotychczasowe reaktywne podejście do działań marketingu i sprzedaży oraz braku pozyskiwania wiedzy w tym obszarze.

Rozwiązanie

Mentoring w zakresie teorii marketingu i sprzedaży. Przygotowanie marki na ekspansję zagraniczną. Opracowanie cennika i usług, procesów marketingu i sprzedaży. Wdrożenie Account Based Marketingu. Przeprowadzenie kampanii sprzedażowej na terytorium Niemiec, Anglii. Szkolenie z zakresu sprzedaży, negocjacji.

Zakres usług

Marketing usług, wycena usług, zarządzanie sukcesem klienta, zarządzanie ryzykiem, planowanie zasobów, negocjacje, sprzedaż wychodząca

Efekty

Nowa identyfikacja graficzna marki wraz ze stroną www oraz aktywne uczestnictwo w wydarzeniach wirtualnych pozwoliło na rozpoczęcie budowy relacji z ponad 86 kontaktami w organizacjach dopasowanych do Idealnego Profilu Klienta. Pozyskanie wiedzy z zakresu marketingu (content marketing, lead generating, SEO, SEM, usługi prezentacja i budowa relacji z Klientem) i sprzedaży (konwersja leadów, procesy, narzędzia, dobre praktyki) jak i działania praktyczne sprawiły, że organizacja prowadzi systematyczne działania uruchamiające nowe szanse sprzedażowe.

Plany na przyszłość

Dotychczasowe działania marketingowe pozwoliły na uruchomienie nowych projektów i potrzebę powiększenia zespołu inżynierskiego. Organizacja kontynuuje pracę marketingowe i sprzedażowe.

86

Wygenerowanie szans sprzedażowych

287%

Zwiększenie ruchu na stronie www.

14

Ilość wygenerowanych leadów

bottom of page