top of page

My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

Mariusz Pietrzyk COO at Ragnarson

Mariusz Pietrzyk COO at Ragnarson

"Paweł od lat świadczy dla firmy Ragnarson nieocenione usługi doradcze w obszarach związanych z sukcesem klienta. Mianowicie w zakresie strukturyzacji zespołów programistycznych (odpowiednie role), nowych linii usług, oferty dla klientów i strategii upsell.
Jestem dyrektorem operacyjnym w agencji oprogramowania, a Paweł prowadził wiele jednodniowych warsztatów dla mojego zespołu menedżerskiego i dla mnie.
Wierzę, że jego najważniejszym atutem jest doświadczenie w terenie, zdobyte przez ponad 12 lat rozwijania biznesu software'owego. W przypadku naszych wyzwań, zawsze ma co najmniej kilka możliwych rozwiązań (sprawdzonych w praktyce). Co więcej, jego rady są dostosowane do danej organizacji.
Na podstawie czasu spędzonego z nim, mogę opisać Pawła jako osobę zaangażowaną i skoncentrowaną na wartości końcowej dla swoich klientów.
Polecam usługi Pawła każdej firmie, która chce poprawić i zwiększyć swoje wysiłki w zakresie sukcesu klienta."

Mikołaj Lehman GMI Group

Mikołaj Lehman GMI Group

"Paweł wspiera GMI od prawie 2 lat. Nie ważne czy spotykasz się z nim na 5 minut czy na 8 godzin, zawsze możesz być pewien, że Paweł dostarczy Ci jak najwięcej wartościowej wiedzy. Najważniejsze jest to, że wiedza ta jest oparta na wieloletnim doświadczeniu w różnych środowiskach i sytuacjach. Jeśli chcesz przyspieszyć podbój branży programistycznej, to Paweł będzie inspirującym partnerem, który będzie Cię wspierał. Gorąco polecam!"

Łukasz Wroński Gorrion Software House

Łukasz Wroński Gorrion Software House

"Paweł konsultował Gorrion przez kilka miesięcy, aby pomóc firmie w rozwoju i ulepszeniu strategii marketingowej i sprzedażowej. Okazał się świetnym źródłem wiedzy o branży oprogramowania i inspirującym trenerem. Dzięki Pawłowi nasza organizacja stała się bardziej dojrzała i zrozumiała kierunek, w którym chcemy podążać."

Wojciech Gawroński Pattern Match

Wojciech Gawroński Pattern Match

"Paweł Majchrzak, dzięki swojej ekspertyzie strategicznej i znajomości rynku software'owego, przedstawił nam rekomendacje w zakresie digital marketingu w formie warsztatów planowania strategicznego, misji firmy, wizji, celów długoterminowych. Dodał nam pewności siebie i wiary w to, że możemy dzielić się historią Pattern Match z innymi, co przyniosło naszym nowym firmom wspaniałe rezultaty. Jest jednym z najlepszych konsultantów marketingowych dostępnych dla firm programistycznych takich jak Pattern-Match."

Krzysztof Gąsior Iterative Engineering

Krzysztof Gąsior Iterative Engineering

"Paweł jest osobą, którą po prostu chce się mieć przy sobie. Jego wiedza, profesjonalizm i empatia stanowią znakomity grunt do współpracy. Jednak przede wszystkim jego trafne rady i bezpośrednie działania przynoszą nam wspaniałe i niezaprzeczalne efekty zarówno sprzedażowe, jak i w zakresie rozwoju biznesu."

bottom of page